ODRŽAN SASTANAK SINDIKALACA SA RUKOVODSTVOM RJ TERMOELEKTRANA

Predsjednik Sindikalne organizacije RiTe Ugljevik i članovi sindikalnog odbora iz RJ Termoelektrana su 6.marta održali sastanak sa rukovodstvom termoelektrane gdje se razgovaralo o problemima u radu te radnoj snazi.

“Ovaj sastanak je priprema za sastanak koji tražimo da održimo sa upravom preduzeća uz prisustvo rukovodilaca i tehničkih rukovodilaca radnih jedinica rudnikai I termoelektra, istakao je na početku sastanka predsjednik Sindikalne organizacije Zoran Mićanović I, dodao Imamo problem u smanjenoj proizvodnji električne energijei, odnosno radu termoelektrane pa moramo da više razgovaramo da više razgovaramo u preduzeću I sarađujemo, ne sa ciljem da jedni druge optužujemo nego da tražimo rješenje problema.”

Tokom sastanka je vođena vrlo konstruktivna diskusija i otvoreno se razgovaralo o svim pitanjima a predsjednik sindikalne organizacije Zoran Mićanović i  rukovodilac RJ temoelektrana Žarko Novaković su zaduženi da sve diskusije i prijedloge koji su iznijeti pretoče u jedan zajednički prijedlog koji će uputiti ka upravi preduzeća.