Закључак о потреби одржавања заједничког састанка синдиклних одбора РиТЕ Угљевик и РиТЕ Гацко

Broj:07/16

Datum:08.01.2016.god.

Na osnovu clana 22. Pravilnika o organizaciji I radu Sindikalne organizacije  Sindikalni  odbor je na sastanku odrzanom dana 08.01.2016.god.usvojio:

Z A K LJ U C A K:

Sindikalni  odbor je kroz svoje diskusije konstatovao da nam je neophodan zajednicki sastanak Sindikalnih odbora RiTE Ugljevik I RiTE Gacko.

Razlog za zajednicki sastanak je ZAJEDNICKA PROBLEMATIKA U OVA DVA PREDUZECA.Pozvati na taj sastanak Sindikalni odbor Elektro-Bijeljine.

Pozvati Predsednika Odbora sindikata ERS-a I Predsenika SURERS-a.

Predsednici Sindikalnih odbora RiTE Ugljevik,Gacko I Elektro-Bijeljine ce usaglasiti termin odrzavanja sastanka I teme za sastanak.

Sindikalni odbor RiTE Ugljevik bice domacin zajednickog sastanka.Troskovnik,bice ravnomjerno rasporedjen na domacina,Odbor sindikata ERS-a I SURERS-a.

Dostaviti:

1.Sindikalni odbor(regiastar)                                               Predsednik

2.SURERS-a,n/r Predsednika                                        Zoran      Micanovic,dipl.inz.rud.

3.Odbor sindikata ERS-a,n/r Predsednika

4.SO RiTE Gacko I SO Elektro-Bijeljina