RADOST ZA 800 MALIŠANA Djeci radnika RiTE Ugljevik dodijeljeni novogodišnji paketići

Sindikalna organizacija Rudnika i Termoelektrane (RiTE) „Ugljevik“ uz podrušku uprave ovog privrednog giganta dodijelila je 800 novogodišnjih paketića za djecu radnika uzrasta do 10 godina.

Paketići su dijeljenji po grupama a svaku grupu je pratila predstava “Kako su patuljci postali klovnovi” u izvedbi glumaca iz bijeljinskog Pozirištanca „Maslačak“.

Član Sindikalne organizacije RiTE Ugljevik Davor Prelić poželio je srećne praznike mališanima te bezbrižno i srećno djetinjstvo.

– Od ove godine, novim kolektivnim ugovorom odlučeno je je da se novogodišnji paketići dodijeljuju djeci do 10 godina starosti a do sada je bila starosna granica do 7 godina – naveo je Prelić.

On je zahvalio rukovodstvu Sindikalne organizacije i menadžmentu RiTE “Ugljevik” koji su podržali ovu već tradicionalnu dodjelu novogodišnjih paketića.

– Srećni smo jer smo obradovali mališane i izmamili im osmijeh na licima – poručio je Prelić.

Preuzeto sa: infobijeljina.com